четвер, 29 березня 2018 р.

International Day of Happiness


Чотири роки тому з'явилося одне з найоригінальніших і водночас незвичних свят – Міжнародний день щастя, International Day of Happiness. Його відзначають 20 березня.
Ініціатором появи такої дати стала маленька держава Бутан. Жителі цієї країни вважають себе найбільш щасливими представниками нашої планети. Король Бутану ввів таке поняття, як коефіцієнт Валового Національного Щастя. Цим показником визначається добробут нації.
Треба зазначити, що в світі є подібний індекс щастя. Він був введений в 2006 році і показує рівень життя і стан навколишнього середовища.
Враховуючи, що на землі немає людей, які б не прагнули до щастя ООН 2012 року запропонував відзначати День щастя. Започатковуючи це свято, ООН показало, що метою всього людського співтовариства є досягнення щастя. Цей міжнародний інститут закликає держави зробити все для підвищення рівня життя своїх громадян.
Для того, щоб наступило глобальне щастя, потрібно:
§  зростання світової економіки;
§  боротьба з бідністю;
§  підтримка екологічних програм.
         Поняття щастя вивчається філософією, етикою, психологією. Фізіологи пов’язують це поняття з «гормонами щастя» (серотонін, ендорфін і дофамін).
Вчені Міннесотського університету з’ясували, що на стан щастя впливає:
Гени 50% Навколишня дійсність 10%  Наші думки 40%

       20 березня 2018 року згідно плану проведення інтегрованої декади з економіки, права, історії та англійської мови та з метою виховання в учнів почуття власної гідності та позитивного ставлення до життя в Одеському центрі професійно-технічної освіти була проведена інформаційна хвилинка «Формула щастя» та акція «Квітка щастя». На запитання, що таке щастя, пробували відповідати історики, письменники, філософи, економісти і юристи українською та англійською мовою.
Гаслом цієї акції стали слова Генрі Філдінга: «Щасливий той, хто вважає себе щасливим»









Немає коментарів:

Дописати коментар